Montatori schele în Germania, 1800 - 2000 Euro NET/lună + diurnă! Comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eşti o persoană activă, flexibilă şi cu spirit de echipă?
Dacă nu ai frică de înălţime şi te pricepi la montajul de schele, noi te putem ajuta să obţii un loc de muncă stabil şi bine plătit în Germania!
Contactează-ne acum şi profită de această şansă!

Se oferă salariu atractiv: între 1800 - 2000 Euro NET/lună + diurnă!!!
+ contract de muncă german pe termen nedeterminat
+ cazare
+ asigurare medicală.
- fără comision! Tarif mediere zero!
NU ESTE NEVOIE DE EXPERIENŢĂ SAU CALIFICARE!

CERINTE

Cerinţe:
Permis conducere cat. C+E - AVANTAJ
Limba germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
Disponibilitate rapidă pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.