Montator subansamble

TemPERSO EXPERTS GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de calitatea produselor
Respecta indicatiile de lucru
Executa operaţii de asamblare (asigurarea componentelor, asamblarea propriu-zisă, depozitarea pieselor/subansamblelor) se face cu scule, dispozitive, instrumente de lucru, pe benzi de montaj.

CERINTE

Experienta in confectionarea si asamblarea diferitelor componente in domeniul metal / electro
Operarea pe masini productie
Spirit intreprinzator
Respectarea normelor de securitate si protectia muncii
Limba germana este un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- ajutor la cazarea
- ajutor la toate acte
- toate avantajele de la o Firma múltinationala

Grupul temPERSO se afla printre primii 500 furnizori de servicii
de personal din Germania. In special in partea de sud a
Germaniei, care este cea mai prospera din punt de vedere
Economic, temPERSO furnizeaza locuri de munca sigure
impotriva crizelor.