MONTATOR GEAMURI_GERMANIA

ALFA-HORIZONT

Job expirat

RESPONSABILITATI

alfa-Horizont pune la dispoziție posturi libere cu angajare directă într-o firmă
modernă din Germania, la 100 km sud de Stuttgart, specializată în:
fabricarea și montarea de geamuri și uși de înaltă calitate din aluminiu
uși glisante și rotative cu acționare electrică
elemente de fațadă din sticlă și aluminiu
sisteme de acces și securitate în clădiri
Clientul nostru are un curs amplu de expansiune și își mărește considerabil echipa.

CERINTE

Muncitori de construcții pentru montarea de geamuri și uși
Cerințe:
experiență relevantă în domeniul construcțiilor
sau a fabricării și montării de geamuri
rutină în citire de desene tehnice de execuție
permis de conducere și experiența adecvată
cunoștințe minime de limba Germană
munca se desfășoară parțial în firmă și parțial la locația (santierul) clientului
delegațiile au o durată de maxim 2 zile, sau intoarcere zilnică acasă

BENEFICII OFERITE

Firma oferă:
un angajament de lungă durată, cu contracte neliminate
remunerație foarte bună pe toată durata anului calendaristic

Firma alfa-Horizont oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar pentru integrarea în sistemul social german.

alfa - Horizont, specializată in resurse umane, recrutează personal calificat în România, în special pentru industria constructoare de maşini din Germania.

alfa- Horizont România,înregistrată la Oficiul Național al Registrului Comerțului, având cod unic de înregistrare 33382845, este parte a companiei alfa-Horizont GmbH & Co. KG din Germania,iar aceasta are ca scop realizarea unei legături profesionale între România și Germania, asigurând un proces de recrutare bazat pe respectarea intereselor atât ale clienților cât și ale candidaților.

Datorită legăturilor create cu reprezentanții companiilor angajatoare, vă garantăm accesul într-o firmă de succes, cu deschidere către noi colaborări cu specialiști din afara teritoriului german.

Oferim candidaților tot suportul pentru integrarea în sistemul social german, sprijinim și luăm parte la toate demersurile necesare unei temeinice activități și colaborări în Germania, și de asemenea oferim consultanță pe parcursul întregului proces de recrutare.