Montator acoperiș (plat, metal, bitum, PVC)

workineuropa recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea de montator acoperișuri, bitum, țiglă, metal, plat, PVC, etc conform fișei postului.

Contactează-ne la numarul de telefon prin WhatsApp : +40 728 697 711.
sau de asemenea, așteptăm CV-ul tău la adresa noastră de e-mail.
Confidențialitatea pe parcursul întregului proces de recrutare, în conformitate cu Regulamentul general privind protecția datelor RGPD și DSGVO - (UE) 2016/679 - este absolut garantată.

CERINTE

Cerințe:
Limba germană la nivel A2-B1 (mediu-conversațional) ar fi preferabil însă nu obligatoriu;
Experiență de minim 3 ani în domeniu;
Permis de conducere B ar fi ideal/ mașina de firma se pune la dispoziție;
Echipament de lucru și bocanci șantier, după perioada de proba se da din partea firmei.

BENEFICII OFERITE

Program de munca 40+ de ore pe sāptāmânā;
Contract de muncă pe o perioada nedeterminatā;
Concediul anual plătit, cât și de sărbători;
Asigurări Medicale KV
Asigurări sociale SV
Cazare asigurata de angajator
Salariu motivant 2.000-2.500 EUR/pe lună NET în funcție de cunoștințe
Pentru cei cu germană și experienta - de la 15,00 EUR/pe oră brut
Pentru cei fără germană și experiență - de la 14,00 EUR/pe oră brut

Recrutrutăm ingineri (mecatronic, automatizare, electrotehnică, electronică, construcții mașini, etc.), specialiști în domeniul construcțiilor (ingineri, zidari, dulgheri, instalatori, tâmplari, electricieni, zugravi) precum si personal necalificat in toate domeniile, logistica, depozite, producție, șamd.

Avantajele dumneavoastră
Profitați de know-how-ul și banca noastră de date cu poziții libere, permanent adusă la zi prin contactul online cu marile companii și firme, pt găsirea unui loc de muncă în Germania și Olanda.