menaj, ingrijire batrani

S.C. PROFIJOBS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-urile pe care le oferim constau in desfasurarea activitatii de ingrijire de batrani la domiciliu si menajere, cameriste hotel.
In functie de oferta concreta si de aptitudinile, experienta si cunostintele aplicantei, rolul ei va putea fi ori strict de a tine companie batranei/-ului ori de a executa treburile gospodaresti, a se ingriji de sanatatea batranei/-ului, ori, dupa caz, toate acestea sau de a întreţine zilnic curăţenia în
camere, holuri, camere de recepţie, săli de conferinţe etc. în vederea respectării standardelor de igienă şi
sănătate.

CERINTE

Acte necesare inscierii:
Copii dupa:
• buletin
• certificat de nastere
• diplome si certificate de calificare
• carte de munca
• cazier (original)
• certificat casatorie (dupa caz)
• adeverinta de la medicul de familei ca sunteti clinic sanatos
• un dosar cu sina
• fotografie 9/13 in picioare.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.

Compania noastra este autorizata pentru a desfasura activitatea de selectie si plasare de personal si inca de la inceput a incheiat contracte ferme cu mai multe companii similare din strainatate care au rolul de a efectua plasarea efectiva la locurile de munca si de a apara interesele angajatilor romani trimisi la munca de catre agentia noastra.