Medic rezident Oftalmologie anul 4 sau 5 de rezidențiat

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una din cele mai moderne Clinici de Oftalmologie având mai multe filiale în Germania. Sediul principal are 3 săli de operații, alte operații efectuându-se într-un spital local din Baden-Württemberg.
Clientul nostru aflat în plină extindere, dorește angajarea de medici specialiști, precum și medici rezidenți Oftalmologie. Clinica este situată în apropiere de oraș, în Baden Württemberg.
Pentru acest client căutăm

Medici rezidenți Oftalmologie anul 4 sau 5 de rezidențiat

CERINTE

Cerințe:
• Medic rezident Oftalmologie anul 4 sau 5 de rezidențiat
• Cunoștințe de limba germană la nivel B2; ne bucurăm să primim și aplicațiile candidaților care încă nu au nivelul de limba B2, dar sunt interesați să învețe limba germană

Clientul nostru vă oferă:
 Posibilitatea de a continua rezidențiatul și obținerea specialității în Oftalmologie în Germania
 Șansa de a începe o carieră ca medic oftalmolog în Germania
 Mediul de lucru plăcut și la standarde înalte, profesioniste

Avantajele Dvs.:
• Serviciile noastre pentru candidați sunt gratuite
• Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică)
• Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar și pe perioada ulterioară angajării Dvs.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.