Medic Rezident/Absolvent Medicina Interna - Germania

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Germania - Plau am See

PVR cauta pentru partenerul sau, unul dintre cele mai importante concerne private de clinici si spitale din Germania, Medic Absolvent sau Rezident pentru specializarea Medicina Interna.

CERINTE

- Diploma de absolvire Medicina Generala
- Cunoasterea limbii germane la nivel B2 este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- Stagiu de cateva zile in clinica concernului german pentru acomodarea cu sistemul medical german, inainte de semnarea contractului si dupa interviul telefonic
- Suport logistic pana la semnarea contractului si pana la plecarea in Germania
- Suport sustinut din partea concernului german in perioada de acomodare si de instalare in Germania
- Salariu atractiv, conform legislatiei germane pentru gradul de specializare si de incadrare
- Contract de munca de minimum 2 ani, cu posibilitate de prelungire

Interviu

Selectia se va face pe baza CV-ului si a participarii la un interviu telefonic cu un reprezentant german.

Va rugam sa trimiteti un CV in limba engleza sau germana la urmatoarea adresa de e-mail: recrutare@petrolvalves.ro

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.