Mecanici industriali, lăcătuşi, sudori în Germania cu 15 Euro brut/oră, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofertă nouă pentru mecanici industriali, sudori şi lăcătuşi în zona Offenburg, Germania

‼️ Limba germană ( B1) nivel mediu conversaţional este condiţie obligatorie!
+ experienţă şi calificare în domeniu!

Firma germană vă oferă oportunitatea de a încheia un contract de muncă pe termen nedeterminat cu drepturi sociale depline în Germania!

Beneficiaţi de un salariu cuprins între 13 - 15 Euro brut/oră
Cazare (contra-cost)
Asigurare medicală

☎️ Pentru mai multe detalii vă rugăm să ne contactați la unul din numerele de telefon: 0754 059 286, 0749 044 785 sau 0355 429 260.
CV-uri la adresa de e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- experienţă / calificare în domeniu
- flexibilitate şi seriozitate
- disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un avantaj major!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.