Mecanic instalatii de climatizare si refrigerare

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Germania care ofera servicii specializate in domeniile incalzire / ventilatie / instalații electrice, depozit/ logistica / transporturi / inginerie, refrigerare cautam mecanic pentru instalatiile de climatizare si refrigerare.

Responsabilitati:
-repararea unitatii de refrigerare
-identificarea defectiunilor si repararea acestora
-intretinerea echipamentului de lucru
-operatiuni de service si mentenanta a sistemelor de aer conditionat

CERINTE

-detinerea permisului de conducere categoria B
-detinerea unei calificari de frigotehnist
-experienta anterioara in domeniu minim 3 ani
-cunoasterea limbii germane la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 1300 Euro
-program 40 ore /saptamana
-exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite cu + 25%)

NU PERCEPEM COMISIOANE!!!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.