Masinist

Ser Sanierung im Erd- und Rückbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a extinde echipa noastră suntem în căutarea unui muncitor de încredere, flexibil, serios, cu experientă în domeniu (m/f).

- masinist (m/f) dispus să muncească în Germania (Heilbronn), permanent sau temporar.

Responsabilitatii:
- exploatarea, întreținerea și îngrijirea mașinii de construcție alocate.
- intretinerea calitatii si sigurantei la locul de munca( pe santier)
- inlocuirea maistrului sau sefului de santier, cand acesta nu este prezent ( supravegherea lucrarii, mentinerea ordinii si sigurantei, instruirea camioanelor, planuirea si cerintele materialelor, uneltelor de munca, masinilor, etc)
- ajutat la incarcat si descarcat camioanele, munca manuala, asezarea de conducte,tevi, etc.
- responsabil pentru utilizarea corecta a masinilor si ulilajelor pe santier, ordinea si curatenia la locul de munca

CERINTE

- IMPORTANT! candidatul trebuie să aibe cunoștințe de bază a limbii germane (A1), pentru a se putea intelege cu angajatorul!!!

Pentru mai multe informatii vă rog sa mă contactați:
Tel: 004915158247188 sau lasati-mi un mesaj.

Suntem o companie mijlocie în domeniul reciclării de materiale de constructii, tratamentul de pământ contaminat și deșeuri din demolări,minerale și deșeuri industriale minerale .