Maseur

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: masaj, reflexoterapie, impachetari, capsule, endermologie, etc.;
-asigurare integral toate tehnicile de lucru necesare clientului;
-raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului;
-raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie;
-asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena;
-asigura si raspunde de pastrarea si folosirea corecta a dotarilor in folosinta: aparatura, mobilier, consumabile, etc;
-se ocupa de actualizarea cunostintelor profesionale, prin studiu individual sau alte forme de educatie continua si conform cerintelor postului;
-indeplineste si alte sarcini trasate de sefii ierarhici.

CERINTE

-cunoasterea limbii germane la nivel cel putin conversational;
-de preferinta studii in acest domeniu;
-abilitati de efectuare de masaj profesionist;
-dexteritate;
-abilitati de munca individuala.

Alte informaţii

Se lucreaza intr-un hotel de 4 stele din Germania. Angajarea se va face direct in Germania.
Limba germana este obligatorie.
Nu percepem taxe sau comisioane.

BENEFICII OFERITE

-cazare asigurata;
-transport asigurat;
-hrana asigurata.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.