Maistru mecanic

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vă oferim șansa de a ocupa poziția de Maistru Mecanic în cadrul unei compani moderne, cu activitate in domeniul auto, aflată în plină expansiune. Veți lucra în cadrul unei echipe motivate unde veți avea oportunitatea de a prelua sarcini interesante într-o companie aflată într-o dezvoltare puternică.

Responsabilitati:
- Coordonarea unei echipe de mecanici auto
- Executarea corespunzătoare din punct de vedere tehnic a tuturor serviciilor
- Consilierea clienților și stabilirea detaliilor vânzării
- Diagnoza și reparația defectelor la componentele electrice și electronice ale mașinii
- Manipularea în condiții de siguranță a echipamentelor de diagnoză și reparație
- Efectuarea reparațiilor și a operațiunilor de întreținere pentru toate tipurile de autovehicule
- Montarea tuturor componentelor pieselor auto

CERINTE

- Absolvirea unei scoli profesionale in domeniu
- Deținerea unei diplome în domeniu
- Cunoștințe de operare pe calculator
- Experienta obligatorie de min 5 ani pe o pozitie similara
- Cunostinte de limba germana la nivel conversational
- Initiativă și flexibilitate
- Bune cunoștințe de specialitate și bune abilități de comunicare

BENEFICII OFERITE

- salarizare cuprinsă între 1700 - 2400 euro / net / lună
- compania oferă training de inițiere și posibilități de promovare în cadrul firmei
- angajații beneficiază de bonusuri iar orele suplimentare sunt plătite extra
- compania garantează 40 ore / săptămână, conform contractului individual de muncă
- transportul România - Germania nu este asigurat de către angajator

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.