Magazioner

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica? Doresti sa lucrezi in strainatate pentru un salariu motivant?
Pentru o companie din Germania cu obiect de activitate distributia de produse electronice, se cauta magazioneri pentru a lucra intr-un depozit in scopul manipularii produselor, a primirii si a trimiterii lor catre clienti.

Responsabilitati:
- primirea bunurilor
- numararea, cantarirea si examinarea produselor
- introducerea produselor in sistemul computerizat
- trimiterea bunurilor
- selectarea produselor folosind lista de impachetare
- impachetarea produselor
- pregatirea produselor pentru a fi trimise

CERINTE

- permis de conducere cat B, prezinta un avantaj
- detinerea unei masini personale prezinta un avantaj
- limba germana vorbita la nivel incepator, mediu prezinta un avantaj
- conditie fizica in scopul transportului produselor

Alte informații:
-cazarea este asigurata de catre angajator in schimbul sumei de 300 euro / luna
-posibilitatea efectuarii de ore suplimentare
-se lucreaza in schimburi
-angajatorul pune la dispozitie masina si sofer pentru primele 3-6 luni
-angajatorul ofera ore de limba germana in cadrul companiei
-transportul Romania - Germania NU este asigurat
- posibilitatea de a beneficia de bonusari salariale in concordanta cu reglementarile din Germania (depinde de clasa de taxe din care face parte candidatul)
- se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil suma de 184 euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.