Loc de munca in Germania- ingrijire batrani

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data plecarii: 22.06.
Doamnei Anna ii trebuie ingrijire. Se misca cu ajutorul scaunului cu rotile si foloseste pampersul - chilotii.
Responsabilitati:
Ingrijitei ii trebuie ajutor in igiena, in primul rand in timpul baii, imbracarii si dezbracarii. Ingrijitoarea va trebui sa pregateasca mesele, sa se ocupe de curatenia casei si de spalare, calcare.

CERINTE

Cerinte:
Candidata trebuie sa cunoasca limba germana la un nivel cel putin comunicativ, sa aibe experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si sa aibe carnet de conducere. De asemenea ingrijitoarea trebuie sa fie nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
Candidatilor le oferim loc de munca stabil, asigurare, cazare si mancare, salariu de 1100 euro lunar.

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.