Şlefuitori manuali pentru piese de metal în Germania, 10 E brut/oră, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri disponibile urgent la fabrici de şlefuire manuală a pieselor din metal!
NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE!
NU se impune TRANSPORT din România înspre Germania, plecările se fac pe cont propriu!
Condiţie principală: limba germană!!!

Căutăm muncitori / şlefuitori cu experienţă în domeniu şi cunoştinţe medii de limbă germană pentru şlefuirea manuală a unor piese din metal.

BENEFICII:
- loc de muncă stabil
- contract de muncă legal pe termen nedeterminat, direct în Germania, cu angajatorul german
- salarizare: 10,00 Euro brut/oră
- se lucrează în 3 schimburi
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania!

CERINTE

CERINŢE:
- lb germană nivel mediu de conversaţie OBLIGATORIU
- experienţă în domeniu
- calificarea în domeniu reprezintă un avantaj
- disponibilitatea de plecare cu maşina personală - Avantaj propriu!
- disponibilitate rapidă pentru plecare!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.