Izolatori terase cu membrană bituminoasă în Germania, între 13 - 15 Euro brut/oră, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE:
- NU percepem niciun fel de taxe de mediere sau alte comisioane!
- NU impunem TRANSPORT din România înspre Germania, astfel încât plecările se fac pe cont propriu!
- se oferă salarii atractive şi contracte legale de muncă direct cu firma germană angajatoare!
- drepturi depline în Germania

Companie serioasă de recrutare&mediere, caută IZOLATORI de terase cu membrană bituminoasă interesaţi de un contract de muncă legal pe termen lung, care să poată conversa în limba germană la nivel mediu de conversaţie pentru un client de renume din Germania. Se efectuează lucrări/structuri pentru construcţii civile în partea de Sud a Germaniei.

LOCURILE DE MUNCĂ SUNT DEJA ACTIVE ŞI DISPONIBILE!

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- loc de muncă sigur şi stabil (pe termen lung)
- contract de muncă LEGAL pe termen nedeterminat, direct cu angajatorul german
- salarizare: între 13 - 15 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost (se plăteşte de către angajat/beneficiar)
- asigurare medicală (plătită de către angajator)
- dreptul la o locuinţă (chirie) proprie în Germania
- dreptul la alocaţie pentru copii minori sau studenţi.

CERINTE

CERINŢELE OBLIGATORII ALE FIRMEI GERMANE :
- limba germană nivel mediu de conversaţie
- experienţă în domeniu
- îndemânare, seriozitate şi simţ practic
- disponibilitate imediată pentru plecare
- disponibilitatea cu maşina personală constituie un AVANTAJ propriu!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.