Instalator sanitar pentru echipa noastră din Germania

von Caprivi GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm în cel mai scurt timp posibil pentru clienți renumiți ai companiei noastre

mecanic de instalaţii pentru instalaţii sanitare, termice şi de climatizare

Domeniul dumneavoastră de responsabilități cuprinde:
 Lucrări de întreţinere şi reparaţie asupra instalaţiilor şi sistemelor tehnice de alimentare
 Lucrări de montaj şi demontaj ale instalaţiilor de alimentare şi evacuare
 Montarea conductelor şi componentelor din tablă
 Instalarea sistemelor de măsurare, comandă şi control
 Punerea în funcţiune şi verificarea funcţionării
 Montajul sistemelor termice în conformitate cu specificaţiile cuprinse în desenele tehnice

CERINTE

Ce ne dorim:
 Să dispuneți de o pregătire profesională finalizată ca mecanic de instalaţii pentru sisteme sanitare, termice şi de climatizare sau de o formare profesională similară având cunoștințe temeinice în aceste domenii
 Este neapărat necesar să cunoaşteţi limba germană la nivel conversaţional (de la nivelul A2)
 Să vă remarcaţi atât prin capacitatea de a lucra în echipă cât şi prin angajamentul dvs., cât şi printr-un mod de lucru atent şi precis
 Sunteţi orientat spre client şi prestarea serviciilor
 Permisul de conducere şi autovehiculul constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferim:
 Salariu brut peste medie de 2.560,00 euro plus o compensaţie netă lunară de 1280,00 euro
 Plata săptămânală a avansurilor
 Asigurare tarifară (contract colectiv de muncă BAP/DGB)
 Posibilitatea diverselor programe de lucru
 Organizarea cazării la locul de angajare
 Organizarea deplasării cu trenul
 Consiliere şi îndrumare profesională din partea echipei noastre angajate, chiar şi în afara programului de lucru al biroului
Vă oferim o activitate interesantă și diversificată; la fiecare aplicație sunteți îndrumat complet personal de către noi.
Vi se oferă atât o perspectivă profesională pe termen lung, cât şi un loc de muncă interesant în companiile clienţilor.

VON CAPRIVI GmbH reprezinta o firma de traditie, cu peste 9 ani de experienta in intermedierea si plasarea fortei de munca in intreaga Germanie. In tot acest timp am reusit sa ne impunem ca un jucator important in piata intermedierilor de personal, avand in prezent colaborari doar cu firme mari din domeniul constructiilor civile, industriale, amenajarilor interioare si exterioare.
Pe langa indelugata experienta acumulata, la baza seriozitatii noastre se afla sutele de angajati de care dispunem in prezent.