IANUARIE: Muncitori necalificaţi (bărbaţi, femei, cupluri) la fabrici în Germania, de la 9,23 - 11,63 Eur brut/oră, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Începem recrutarea pentru luna ianuarie în privinţa posturilor de muncitori necalificaţi în producţia şi montajul pieselor pentru industria auto, din Germania, zona Baden-Wűttemberg!
Ofertă salarială: începând de la 9,23 până la 11,63 – Euro brut/oră
Nu percepem comision! Zero tarif pentru mediere!
Acceptăm femei, bărbaţi şi inclusiv cupluri!
Trebuie doar să cunoaşteţi limba germană (40% conversaţional) şi să fiţi persoane flexibile şi stabile.
Optaţi acum pentru un contract de muncă nedeterminat şi aveţi posibilitatea de a vă stabili în Germania pentru o perioadă îndelungată de timp!
Nu trebuie să vă faceţi griji în privinţa chiriei! Oferim cazare (contra-cost) în regim de pensiune cu toate utilităţile necesare.
Beneficiaţi de asemenea de asigurare medicală + drepturi sociale în depline în Germania.

Pentru CV-uri şi mai multe detalii suplimentare, ne puteţi contacta fără ezitare la unul din nr de telefon:
0749044785, 0754059286, 0741199982 sau 0355429260
personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţie
- flexibilitate, seriozitate
- disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie un avantaj personal

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.