IANUARIE: Comisioneri in depozite de marfă din Germania, 10 Eur brut/oră + bonus performanţă, zero comision

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din ianuarie vom avea din nou posturi disponibile pentru comisioneri în depozite de marfă din Germania!

Nu percepem niciun fel de comision!
Salariu: 10 Eur brut/oră + bonus performanţă

Valabil pentru domnii cu experienţă pe motostivuitor/stivuitor electric şi cunoştinţe de limbă germană (40% conversaţie).
Nu este nevoie de calificare sau autorizaţie!
Beneficii:
Contract de muncă german/nedeterminat
Cazare asigurată (contra-cost)
Asigurare medicală + Drepturi sociale depline în Germania.

Dacă eşti interesat şi îndeplineşti condiţiile mai sus menţionate, contactează-ne pentru a fi pus în legătura directă cu angajatorul german!

Telefon: 0749 044 785, 0754 059 286, 0741 199 982 sau 0355 429 260
personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

- experienţă pe stivuitor sau motostivuitor
- limba germană
- flexibilitate şi seriozitate
- permis conducere (avantaj personal)

BENEFICII OFERITE

Se acordă bonus de performanţă în funcţie de prestaţia şi evoluţia muncitorului!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.