Frezor/Operator CNC

UNDIGO UG PERSONALVERMITTLUNG

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experiență în domeniul operarii pe masini CNC;
- Cunoștiinte desen tehnic;
- Cunosterea aparaturii de masurare si control;
- Cunostinte tehnice de specialitate in domeniul prelucrarilor prin aschiere reprezinta un avantaj.

CERINTE

Pregatire profesională obligatoriu
• Limba germana nivel conversational A2
• Orientare spre client si prestarea serviciilor
• Flexibilitate, munca în echipă și dorința de a învăța
• Permis de conducere Cat. B, autoturismul personal este un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Un contract de munca permanent
• Salarii tarifare atractive (diourna, ore suplimentare), Cazare gratuita
• Consiliere si indrumare profesionala si personala

UNDIGO este o companie de recrutare personal specializată în domeniul industriei și meserii.
Suntem profesioniști! Si, nu oarecare! Datorită anilor de experiență profesională în sectorul serviciilor de recrutare personal, pe care le cunoaștem, stim exact despre ce vorbim. Deci, suntem întotdeauna personal și profesional la nivelul cerintelor dumneavoastra.
Angajamentul nostru este de a nu cunoaște limite - suntem în căutarea de personal calificat în toată Europa!