Firma germana König Gmbh&CO Kg te vrea in echipa!

Koenig GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sucursala din München angajează pentru zona München:

Motostivuitorişti

CERINTE

Cerințe :
• Atestat pentru stivuitor
• Experiență în domeniu
• Cunoştințe de limba germană cel puțin la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Noi iți oferim:
• Salariu incepând de la 10 eur/oră, negociabil in funcție de calificări
• Contract pe perioadă nedeterminată direct la firma germană
• Cazare contra cost
• Posibilitate de a primi avansuri săptămânale
• Asistență în limba română

Conform contractului beneficiezi de:
• asigurări medicale şi sociale, precum şi dreptul la alocație pentru copii minori sau studenți şi dreptul la pensie după 5 ani

Koenig GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 18 sucursale în Germania.De peste 50 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.