Farmacist – Germania

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

PVR cauta farmacist pentru partenerul sau german.

Locatie: Germania

CERINTE

- Experienta in domeniul farmaceutic
- Cunoasterea limbii germane la nivel avansat (constituie avantaj certificat de limba)
- Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj
- Permis de conducere Cat. B - Obligatoriu
- Disponibilitate de a lucra in Germania pe termen mai indelungat

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca, cu posibilitate de prelungire
- Salariu conform legislatiei germane
- Suport logistic pana la semnarea contractului si pana la plecarea in Germania
- Suport sustinut din partea concernului german in perioada de acomodare si de instalare in Germania

Selectia se va face pe baza CV-ului si a unui interviu telefonic sustinut cu reprezentantii din Germania.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.