Fără necesitatea cunoaşterii limbii germane! Muncitori cu experienţă în şlefuitorie de piese din metal! Contract direct în Germania, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOC DISPONIBIL URGENT UNDE NU SE CERE LIMBA GERMANĂ!

Căutăm un muncitor cu experienţă într-o şlefuitorie/turnătorie de piese din metal pentru un colaborator german.
Vi se oferă:
- contract nedeterminat în Germania
- salariu atractiv: 12 Euro brut/oră
- cazare asigurată (Contra-cost)
- asigurare medicală + drepturi sociale depline în Germania!

NU SE PERCEPE COMISION!
Fără tarif de mediere!

CERINTE

- experienţă în domeniu
- calificarea constituie avantaj
- îndemânare, flexibilitate şi seriozitate
- disponibilitatea de plecare cu maşina personală reprezintă un avantaj major!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.