Expert Sudor Certificat, Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de munca:
Companie bulgara cauta sa angajeze un Expert Sudor, cu certificare. Salariul oferit este de 2000 EUR brut/luna.

Se vor plati bonusuri, orele suplimentare ( tot ce depaseste 46 ore/saptamana se platesc cu 25% in plus ) si duminicile lucrate ( 50% in plus ).
Angajatorul mai ofera urmatoarele beneficii:
plata cazarii,
plata si organizarea transportului,
echipament de lucru.

Data de incepere : Septembrie 2015
Contractul este valabil pana la sfarsitul anului 2015, cu posibilitate de prelungire.
Responsabilitati:
Sa se asigure de pregatirea aparatelor/utilajelor si de realizarea procesului de sudura;
Sa ofere explicatii/informatii suplimentare echipei pe care o coordoneaza;
Sa pregateasca spatiul de lucru si sa controleze temperatura de preincalzire
Sa verifice si sa evalueze activitatile echipei;
Spirit de echipa;
Abilitatea de a face echipa să îndeplinească sarcinile;

CERINTE

Cerinte:
Experinta minimum 5 ani in sudura MIG/MAG conform standardelor EN 287-1 136 si EN 287-1 111
Cunoasterea limbii germana nivel B1-B2, vorbit, scris
Permis auto categoria B obligatoriu
Certificat pentru sudura conform standardului EN 287-1 136.
Studii: Școală profesională

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.