Excavatorist

Business Activ Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Constructii, lucrari autostrada

Contact:
Romania, Cluj county, Cluj-Napoca, Str. Gh. Doja (Regele Ferdinand), nr. 21,et. 1, apt. 6,
Mobile :0040744109480, 0040733074180
Phone : 0040264459592,Fax: 0040264459593

Skype Id: ramona_marian425
Email: office@bacltd.ro
www.bacltd.ro

Abonati-va la Newsletter:

CERINTE

Cunostinte medii de limba Germana sau Engleza
Experienta minimum 2 ani,
Permis de conducere

Masina proprie avantaj

Atestat Excavatorist.

BENEFICII OFERITE

Salariu: intre 15,70 si 22 Euro bruto pe oră + 28 Euro net pe ziua lucratoare indemnizație pentru hrană

Perioada contractului: 6 luni,angajare prin agentie temporara
Plata se efectueaza in data de 15 a lunii pentru luna lucrata. Se plateste avans de 200 euro la saptamana dupa prima saptamana lucrata mai putin in ziua cu lichidarea.
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare: asigurata de angajator, gratuit, 1 persoane in camera
Concediu plătit,
Masa – nu este asigurata
Se ofera echipament
Transportul Romania- Germania- decontat de angajator -maximum 200 de euro, la echipa

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal