Electronist

Ser Sanierung im Erd- und Rückbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie mijlocie în domeniul reciclării de materiale de constructii, tratamentul de pământ contaminat și deșeuri din demolări,minerale și deșeuri industriale minerale .
Pentru a extinde echipa noastră suntem în căutarea unui muncitor de încredere, flexibil, serios, cu experientă în domeniu (m/f).

Descriere Job:

- intretinerea, prelucrarea si repararea panourilor/instalatiilor electronice
- identificarea, verificarea si remedierea erorilor aparute intr-un sistem electronic
- montarea si punerea in functiune a panourilor electrice/statiilor electrice.

CERINTE

IMPORTANT! candidatul trebuie să aibe cunoștințe de bază a limbii germane (B1), pentru a se putea intelege cu angajatorul si clientii !!!