Electricieni în construcţii şi pe şantiere în Germania, 13 Eur brut/oră, contract nedeterminat, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm ELECTRICIENI INDUSTRIALI ŞI PENTRU ŞANTIERE DE CONSTRUCŢII

Zona: Offenburg, Germania

Salariu: 13 EUR brut/oră
+ Contract de muncă german pe durată nedeterminată
+ Drepturi depline în Germania
+ Cazare (contra-cost)
+ Asigurare medicală

Informații la unul din numerele de telefon: 0754 059 286, 0749 044 785 sau 0355 429 260
Adresă de e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

‼️ Se cere limba germană la nivel MEDIU conversaţional (B1)

Alte cerințe:
- experiență în domeniu
- calificare
- mașină personală pentru deplasarea în Germania (constituie avantaj major

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.