Electricieni (Asamblare componente electrice în construcția porților)

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Electricieni (Asamblare componente electrice în construcția porților)
Tara : Germania

Locație: Schrobenhausen

Poziții disponibile:3 echipe de 2 persoane
Locul de munca: Instalare tehnică/Constructii

Asamblare componente electrice în construcția porților
Salariu : Cuprins intre 12.00 – 14.00 euro Brut pe ora plus 24.00 – 28.00 diurna net pe zi

În funcție de abilitățile de limbă germană (aproximativ 1900 – 2300 € net la 168 ore)

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 168 pe luna, 40 ore săptămână + ore suplimentare
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator Gratuit , într-o cameră cu 2 paturi; Bucătărie, WIFI și TV disponibile
Costul transportului este suportat de angajat
Concediu plătit,
Masa- nu este asigurata

CERINTE

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba germana B1
Experienta minimum 4 ani
Cunostinte citire desene
Masina proprie
Scule de mana proprii

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.