Electrician pentru echipa noastră din Germania

von Caprivi GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

2.400,00 euro brut plus compensaţie netă lunară de 1280,00 euro

Căutăm cât mai repede posibil pentru clienţi renumiţi ai companiei noastre

instalator electric

Domeniul dumneavoastră de responabilităţi cuprinde:
 Construcţii noi şi vechi (renovare)
 Lucrări de montaj ale instalaţiilor fotovoltaice
 Lucrări generale la instalaţii electrice
 Lucrări la instalaţiile caselor şi clădirilor în conformitate cu VDE şi cu planul
 Lucrări de întreţinere, reparaţie şi mentenanţă
 Angajare de către client în conformitate cu calificarea dvs.
Ce ne dorim:

CERINTE

 Pregătire profesională finalizată ca instalator electric sau un curs similar de formare profesională
 Este neapărat necesar să cunoaşteţi limba germană la nivel conversaţional (de la nivelul A2)
 Câţiva ani de experienţă profesională (min. 2 ani)
 Este de dorit cunoaşterea cablajelor dulapurilor de comandă + PLC, însă nu este necesar
 Flexibilitate şi seriozitate, precum şi mod de lucru independent
 Permisul de conducere categoria B (înainte: clasa III) şi autovehiculul constituie un avantaj, însă nu o condiţie
 Disponibilitate pentru deplasări la nivel naţional

BENEFICII OFERITE

Oferim:
 Salariu brut peste medie de la 2.400,00 euro plus o compensaţie netă lunară de 1280,00 euro
 Plata săptămânală a avansurilor
 Asigurare tarifară (contract colectiv de muncă BAP/DGB)
 Posibilitatea diverselor programe de lucru
 Organizarea cazării la locul de angajare
 Organizarea deplasării cu trenul
 Consiliere şi îndrumare personală din partea echipei noastre angajate, chiar şi în afara programului de lucru al biroului

VON CAPRIVI GmbH reprezinta o firma de traditie, cu peste 9 ani de experienta in intermedierea si plasarea fortei de munca in intreaga Germanie. In tot acest timp am reusit sa ne impunem ca un jucator important in piata intermedierilor de personal, avand in prezent colaborari doar cu firme mari din domeniul constructiilor civile, industriale, amenajarilor interioare si exterioare.
Pe langa indelugata experienta acumulata, la baza seriozitatii noastre se afla sutele de angajati de care dispunem in prezent.