Electrician ,Locatie : Baden-Württemberg

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Electrician
Tara : Germania
Locatie : Baden-Württemberg
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata
Salariu : de la 1900 Euro net pe luna

Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Salariu atractiv,incepand cu 1900€ net/160 ore
Posibilitate de lucru ore suplimentare+sporuri
Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
Asigurari sociale,
Asigurari medicale,
Cazare : asigurata de angajator
Costul transportului este suportat de candidat
Ore suplimentare ,
Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:

Obligatoriu: Diploma
Cunostinte medii de limba germana
Postul implica montaj ansamble si subansamble, sunt necesare cunostinte bune de desen tehnic,
precum si bune cunostinte de mecanica, electrica, pneumatica, senzori. Experienta in activitatea de
mentenanta este un avantaj.
Autoturism(reprezinta avantaj)

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.