Electrician intretinere - Germania

SC EGGER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intretinere si reparatii (linie productie)
- schimbarea de senzori/intrerupatoare
- citirea si intelegerea schemelor electrice
- evaluare/ masurare tensiune

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana, nivel avansat
- minim studii medii in domeniul electric sau electromecanic
- disponibilitate de a lucra in ture
- cunostinte de baza de pneumatica si hidraulica
- cunostinte avansate de utilizare PC
- vechime cel putin 5 ani in specialitate

BENEFICII OFERITE

ferta:
- contract de munca pe durata nedeterminata in Germania
- cazare gratuita
- salarizarea conform pietii muncii din Germania
- posibilitatea de a servi masa la locul de munca la un pret mult redus
- uniforma si echipamentele necesare pentru desfasurarea activitatii
- instruire gratuita la locul de munca

Nu se percepe comision pentru prelucrarea aplicatiei sau intermedierea/semnarea contractului.

Puteţi trimite CV-ul cu poza şi scrisoarea de intenţie pe adresa de e-mail: recrutare.ro@egger.com

Munca zilnică a 5.800 de angajaţi din cele 16 locaţii din Europa, face ca EGGER să fie lider internaţional în industria de prelucrare a lemnului. Ne dezvoltăm continuu, oferind produse inovative pentru industria mobilei, arhitecţilor, meşteşugarilor şi distribuitorilor.

Fabrica EGGER din Rădăuţi, judeţul Suceava, este a 16-a unitate de producţie a Grupului EGGER, unul dintre liderii producătorilor de materiale lemnoase din Europa. În primul stagiu de construcţie, EGGER a investit 210 milioane de euro pe o suprafaţă de 76 de hectare şi a creat 400 de locuri de muncă noi. În conformitate cu principiile Grupului EGGER, fabrica din Rădăuţi beneficiază de tehnologie de ultima generaţie şi garantează o producţie ecologică precum şi o dezvoltare durabilă.

Fabrica EGGER din Rădăuţi are un impact semnificativ şi pozitiv pentru comunitatea locală din regiune, din punct de vedere social şi economic.

www.egger.com