Electrician industrial cu germana 2000€ Net, Stuttgart, Germania

Realjob Deutschland GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realjob Deutschland GmbH in apropiere de Stuttgart cauta Electricieni cu experienta, care cunosc mediu Germana, pentru Intreprindere instalatii si montaje electrice. Contract munca german, Full Time, 180 ore pe luna, Salariu Bruto la ora 15€.
Se ofera cazare contra cost 350€.

Sarcini:
- Instalatii si montaj in șantiere de construcții
- Conectare tablouri electrice/distribuție
- Verificare echipamente industriale

CERINTE

Sarcini:

DESCRIEREA FIRMEI

Personaldienstleistung / Zeit Arbeit