Electrician

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

IAMSAT MUNTENIA SA este o companie romano-germana ce desfasoara activitati in domeniul constructiilor si angajeaza pentru santiere atat in Romania cat si in Germania:

Electrician

Sarcinile Dv.:
• Verificarea instalatiilor electrice existente
• Executia sliturilor pentru traseele de cabluri in pereti;
• Executia instalatiilor electrice (in cazul spatiilor de locuit si spatiilor comerciale)
• Instalarea tablourilor de distributie si a tablourilor pentru contorizare
• montajul paturilor de cablu
• Pozare cabluri
• Montajul final al instalatiilor electrice (corpuri de iluminat, mica comutatie)
• Utilizarea aparatelor de masura este obligatorie

CERINTE

Profilul Dv.:
• Experienta minima in executie (instalatii electrice pentru spatii de locuit si spatii comerciale)
• capacitatea de a lucra independent
• spirit de echipa
• Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse
• abilitatea de a citi planurile de executie instalatii electrice
• capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus
• constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Noi oferim:
• Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata
• pachet salarial atractiv, incepand de la 1600 Euro net pentru perioada lucrata in Germania
• program de training asigurat in primele saptamani de lucru ( platit), anterior inceperii lucrului efectiv in santier
• cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat)
• transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii
• transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur
• dobandi experienta profesionala la standarde europene

Contact
SC IAMSAT MUNTENIA SA