Doamna Ursula are nevoie de ingrijire

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doamna Ursula locuieste in jurul localitatii Norderstedt , are 87 de ani. A suferit un atac cerebral, se misca cu ajutorul scaunului cu rotile. Are diabet si hipertensiune.
Responsabilitati:
In primul rand : umbracare, dezbracare, vegherea in timpul noptii, baie si dus, ajutor in mersul la toaleta. In afara de aceste responsabilitati: pregatirea meselor, cumparaturi, spalare, calcare, curatenie.

CERINTE

Cerinte:
- experienta
- cunoasterea limbii germane cel putin comunicativ
- carnet de conducere
- fara dependente
- rabdare fata de semeni, implicare in responsabilitati

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- 400 lei pentru o plecare rapida in Germania
- asigurare
- cazare si mancare gratuit la locul de munca
- salarii atractive

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.