Director adjunct de producție Uzina de panouri din lemn natural

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătire tehnică (metalurgist/electrician) /studii
- Experiență în producția de plăci multistrat sau experiență în producția industrială sau în domeniul lemnului
- Limba: română - germană / română - engleză
- Disponibilitatea de a lucra în ture: tura de dimineață și tura de noapte
- Disponibilitatea de a lucra pe echipament/formarea angajaților.
- Elaborarea și monitorizarea planurilor de întreținere
- Supraveghează reparațiile din punct de vedere tehnic
- Permis de stivuitorist
- Controlul calității

CERINTE

Despre produs: Produs din lemn lipit, lamelele sunt lipite împreună într-o structură în 3 straturi printr-un proces mecanic:

Există trei instalații diferite: producția stratului superior, producția stratului mijlociu și presa.

Obiectiv: Legătura dintre managementul german al producției și personalul românesc

BENEFICII OFERITE

- Salariul de început: 2900 €/brut, 27 de zile de concediu, peste 42 de ore sunt plătite.
- Cameră mobilată în incinta companiei pentru 200 € pe lună
- Călătoria în Germania este plătită