Curier Germania cu sau fara limba maghiara URGENT

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

Cautam URGENT curieri in Germania (Frankfurt) cu sau fara limba maghiara pentru unul din partenerii nostri pentru livrari colete.
Data limita de plecare: 7 Noiembrie 2013
Semnarea contractelor: 31 Oct-4 Nov. 2013

CERINTE

Inscrierile se fac pana in data de 4 Noiembrie 2013!!!

Posturi disponibile:10 posturi pentru vorbitori de limba maghiara si 5 posturi pentru persoane care nu vorbesc maghiara

Cerinte:

- detinator carnet de conducere cat. B
- experienta in condus auto de cel putin 1 an
- cunoasterea limbilor straine nu este obligatorie, dar constituie avantaj una din limbile: germana, maghiara, engleza
- se cauta persoane muncitoare, caracter placut, atitudine pozitiva, seriozitate si sa aiba conditie fizica foarte buna

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- plecare URGENTA
- castiguri de 1200 eur/luna (fix) sau 0.40 eur/pachet livrat, 0.15 eur/catalog
Detalii cazare:
- cazarea se va face temporar sau permanent (in functie de preferintele angajatului) intr-un Hostel (2-4 persoane in camera)
- suport din partea angajatoruilui pentru cazare (angajatul va plati in avans 200 eur pt cazare pentru prima luna)
- costul cazarii: 200-350 eur/luna (in functie de nr de persoane din camera)

Costul programului:

- 500 RON - taxa de inscriere si procesare dosar;
- 600 Euro - Taxa de mediere*, se plateste la semnarea contractului de mediere, dupa acceptarea in program;
- 200 - 250 Euro - bilet avion Romania - Germania;

*Taxa de mediere poate fi achitata astfel:

600 Euro – daca se plateste la semnarea contractului de mediere, dupa acceptarea in program;
800 Euro – daca se achita la semnarea ofertei de munca;
1000 Euro – daca se plateste in doua rate fixe;

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.