Cautam muncitori calificati/necalificati pentru Germania fabrica de cablaje .

S.C POMIGRI COM PRODEXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buna ziua,
S.C PMIGRI COM PRODEXIM S.R.L selecteaza muncitori calificati si necalificati care sa-si desfasoare activitatea, iN FABRICA DE CABLAJE SI RECICLARE GERMANIA .
Locurile de munca disponibile si pentru cupluri ,sau mai multe persoane din o singura familie .
Plecarea se va efectua in data de 20.10.2013 cu autocarele firmei . Trasprtul este asigurat .Nu costa nimic

CERINTE

1. CV limba romana sau engleza;
2. Cartea de Identitate sau Pasaport 3.Si un numar de telefon.
COSTURI:

Persoanele care NU detin autorizatie de munca pentru Germania care vor fi selectate, trebuie sa plateasca o taxa in cuantum de aproximativ 250 RON reprezentand costurile pentru intocmirea documentelor de lucru in momentul confirmarii locului in echipa.
Se pune accent pe seriozitate, dorinta de munca, punctualitate si adaptabilitate.
Nu se cere cunoasterea limbii Germane deoarece coordonatorii echipelor vor fi romani dar aceasta constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

BENEFCII:
Salariu fix NET 1.200 EUR + cazare asigurata gratuit in conditii civilizate la standarde europene .
Contractele se incheie pe durata determinata de 03 luni cu posibilitate de prelungire;
Programul de lucru este de 8h/ zi + 1h pauza de masa, 5 zile/ saptamana.

Compania noastra isi defasoara activitate cat si in tara si in Germania .
Activitatea principala este reciclarea deseurilor mase plastice si refacere lor la fabrica de cablaje .