caut sofer tir

Sc Melanie Laura SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Arhivarea documentelor si chitantelor
Calcularea kilometrilor si a consumului de conbustibil
Conducerea autotrenului si intretinerea curateniei lui

CERINTE

Experienta minim 2 ani pe comunitate
ADR
Toate actele cel putin inca un an valabile
Viza medicala anuala avizata la cabinete ale ministerului muncii
Cunostinte limbi straine minime in germana ,engleza ,franceza sau spaniola
Consumul de alcool,droguri este strict interzis,si orice alt lucru care pune in pericol siguranta circulatiei si a institutiei cum ar fi manipulare tacograf ,magnet sau mers pe 2 sau mai multe carduri
Toate aceste negative exemple puse in functiune duce la desfacerea contractului de munca si sanctionarea sa .

BENEFICII OFERITE

Pentru alte informatii sunati sau trimiteti sms la nr 00491775216013,cu nr dumneavoastra si cu intremarea dumneavoastra si veti fi contactati de noi

DESCRIEREA FIRMEI

Transporturi Internationale