Barman, ajutor barman in Germania

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectionam pentru Germania, in zona orasului Dortmund (Ludenscheid), doua tinere pentru a lucra ca barman/ajutor barman intr-un discobar in care mai lucreaza o fata din Romania (patroana cunoaste limba romana).

CERINTE

- serioase, ingrijite, ordonate;
- aspect fizic placut, comunicative;
- disponibile sa invete in timp cat mai scurt notiuni de baza de limba germana.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa;
- 800 euro net lunar;
- transport asigurat de angajator;
- plecare imediata.

Contract pentru doua luni, cu posibilitate de prelungire pentru un an.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.

Tel. 0332425741/ 0748563746