Barkeeper River Passenger Ships

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va lucra în conformitate cu instrucțiunile specificate scrise și verbale date de superior.

Control de stoc si inventariere
Cunoasterea si folosirea corecta a POS'ului
Menține controlul inventarului, împreună cu Maitre D'
Orientare catre munca in vanzari
Controlul propriu de calitate
Mentine curat mediul in care lucreaza
Lucrează în conformitate cu sistemele de protecție si mediu relevante precum și cu cele de igiena (HACCP), în zona de serviciu.

CERINTE

Germană: Mediu
Servește băuturi si pregateste cocktail-uri "bine cunoscute la nivel mondial"
Serveste bauturi la camera
Manipularea atentă a tuturor echipamentelor și utilajelor în domeniul său de lucru
Ofera ajutor ori de câte ori este necesar in pregatirea bauturilor si alte servicii relevante.

BENEFICII OFERITE

cazare
masa
transport
asigurare medicala

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.