Barbati la ambalarea pieselor din aluminiu in Germania! Salariu: 9,90 Eur brut/ora, zero comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de muncitori necalificaţi (doar bărbaţi) vorbitori de limbă germană, pentru un angajator de prestigiu din Germania.
Se lucrează în fabrică la ambalarea pieselor din aluminiu.
NU NECESITĂ EXPERIENŢĂ!
NU PERCEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE!

Condiţii oferite:
- contract de muncă legal pe termen nelimitat în Germania
- drepturi sociale depline
- salariu cuprins între 9,23 - 9,90 Euro brut/oră
- cazare (contra-cost)
- asigurare medicală.

Informaţii suplimentare puteţi obţine la telefon: 0754059286 sau 0749044785

CERINTE

- cunoasterea limbii germane
- indemanare
- flexibilitate
- permis conducere / disponibilitatea de plecare cu masina personala constituie un avantaj major!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.