Ingrijire copii (Au Pair) in ANGLIA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Program guvernamental, schimb de experienta
- Supravegherea copiilor si insotirea acestora la gradinita/scoala.
- Menaj usor.

CERINTE

- Se accepta fete cu varsta cuprinsa intre 18 si 27 ani
- Persoana necasatorita, fara copii
- Sa nu mai fi lucrat ca Au Pair in UK
- Experienta in ingrijirea copiilor constituie un avantaj semnificativ
- Persoana calda, rabdatoare
- Este necesara cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin intermediar.

BENEFICII OFERITE

- Cazarea si masa sunt asigurate de familia gazda
- Se lucreaza maxim 25 de ore pe saptamana, iar in timpul liber candidata poate vizita tara, sau isi mai poate lua un job part-time
- Veti insoti familia in excursiile sale.
- Prin acest program se castiga dreptul definitiv si legal de a lucra in Anglia
- Remuneratia incepe de la 70 lire/ saptamana si poate ajunge pana la 100 lire/ saptamana, pentru cei care cunosc mai bine limba engleza
- Se pot obtine si bacisuri

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.

Programele de muncă garantate, de care puteți beneficia în calitate de client:
 Hoteluri - Restaurante în Anglia;
 Îngrijire bătrâni în ANGLIA (infirmieri în azile private);
 Asistente medicale în ANGLIA (în azile private și clinici medicale);
 Curieri auto în GERMANIA (șoferi livrare pachete);
 Îngrijire bătrâni ITALIA (la domiciliu);
 Turism – Restaurante în ITALIA;
 Vânzători în ANGLIA;
 Bucătari și ajutori bucătari în ANGLIA (în restaurante renumite);
 Îngrijire copii în ANGLIA (Bonă / Mother Help / AuPair / Nanny);
 Hoteluri – Restaurante în GRECIA, CIPRU, QATAR, EMIRATE, etc...;
 Personal necalificat/calificat în domeniul turistic în Grecia, Cipru, UAE, etc...