Asistenti Medicali Germania

Pontmed SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Asistenți Medicali pentru spitale si clinici private în Berlin, Hamburg, Stuttgart, Muenchen
Salariu atractiv, în funcție de experiența și nivel de cunoaștere al limbii germane
Cei care au deja recunoașterea diplomei în Germania, beneficiază de salarii peste medie, 3.500-4.500 Euro Brut

Cerințe:
- diploma de asistent medical generalist
- limba germană, nivel minim B1 certificat
- cetatenia EU

Oferim:
-curs de limba germana gratuit incepand cu nivelul B1 pana la B2
-asistență pentru recunoașterea diplomei în Germania
-asistență cu găsirea unei locuințe
Trimiteți va rog CV-ul în limba germana, diploma de asistent medical și certificatul de germana sau recunoașterea diplomei pe email: ianamaria8@gmail.com

Ana Iordache

Email: ianamaria8@gmail.com

Telefon: +40-730351782

CERINTE

Diploma Asistent medical
Limba germana: nivel incepator-mediu
Disponibilitate imediata
Cetatenia EU

BENEFICII OFERITE

Asistenta gasirea unei locuinte in Germania
Curs gratuit de limba germana in Germania, de la nivelul A2-B1 pana la nivelul B2
Asistenta cu recunoasterea diplomei in Germania

DESCRIEREA FIRMEI

Asistenta medicala, resurse umane