Asistenti medicali generalisti pentru Germania

Deutsche Medizin Allianz GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim asistentilor medicali generalisti locuri de munca in mai mult de 200 de spitale din toata Germania.

Candidati vor beneficia din urmatoarele avantaje:

- contracte nedeterminate
- salariu competitiv
- asigurare soaciala germana
- posibilitatea de a se califica pentru cura intensiva, anestezia, etc.

Agentia noastra va asista candidatilor selectionati cu actele si documente necesare (traducere, omologare, etc.). In caz de nevoie putem organiza curse pregatitore de limba germana (medicala)

CERINTE

- asistent medical generalist
- cetatenie Romania sau UE
- reputatie buna
- motivatie, fiabilitate, sinceritate

Oferim candidatilor calificati posibilitatea de a-si incepe cariera profesionala intr-unul din mai multe di 200 des spitale acociate. Deutsche Medizin Allianz este o agentie de recrutare stabilita in apropiere orasului Paderborn (Vestfalia) cu multi ani de experienta profesionala in domeniu, o retea excelenta si cu o echipa multilingva care va ofera multe feluri de asistenta si sprijin pe drumul Dvs.