ASISTENTE SI ASISTENTI MEDICALI IN GERMANIA

4 FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim acum posibilitatea sa lucrati in domeniul medical pentru clinici si spitale in Germania. Este nevoie de asistenti medicali cu experienta in : neurologie, radiologie, anestezie, chirurgie, interne, ginecologie, pediatrie si alte specializari.

Acest program este gratuit pentru aplicanti, nu exista taxe sau comision de plasare.

Aplicantii nu vor avea nicio obligatie financiara catre firma de plasare, intreg procesul fiind GRATUIT!

Asteptam CV-urile si intrebarile d-voastra la adresa de e-mail alinaglavan@4future.ro sau la numerele de telefon 0256/292540, 0769/274919, 0743/039970

CERINTE

Conditii, calificari necesare si posibilitati:
• Nivel B2 de comunicare orala pentru limba germana (si certificat, daca este posibil de la Institutul Goethe, care sa ateste acest nivel de cunostiinte) si limba engleza de baza;
• Studii finalizate in domeniul medical;
• Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba germana si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus;
• Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna;
• Posibilitatea de a emigra in Germania, impreuna cu familia;
• Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Germania.
Prioritate in selectarea personalului:
• Studenti in an terminal sau absolventi (doctori tineri, chiar si fara experienta);
• Asistenti medicali tineri cu diploma;

BENEFICII OFERITE

Salar oferit si bonusuri:
• Salarul se negociaza cu angajatorul in functie de experienta si specializare.
• Salariile sunt intre 800 – 2000 EURO la care se adauga plata orelor de noapte si a altor servicii prestate.
• Costurile relocarii vor fi suportate de angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane