Asistenți/asistente medicale în Hamburg, Germania

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru clienții noștri, centre medicale din Germania, localitățile Berlin și Hamburg, asistenți/asistente medicale pentru îngrijirea și asistența medicală a pacienților ventilați mecanic.

CERINTE

Diplomă de asistent medical generalist.
Limba germană la nivel B1/B2 (există posibilitatea angajării cu nivel A2 și suport în perfecționarea limbii germane).

BENEFICII OFERITE

Angajarea pe perioadă nedeterminată,
Program de lucru 40 ore/săptămână,
Profesor de limba germană.
Asistență în ce privește acomodarea.
Salarizarea: 2400-2900 Euro (în funcție de experiență și nivelul de cunoaștere a limbii)

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România și Uniunea Europeană.