ARHITECT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana angajata va raspunde de realizarea si urmarirea proiectului incepand de la primele schite de idee pana la punerea in opera efectiva, va alege si comanda materiale si mobilier, va urmari buna executie conform cu proiectul, va face prezentari grafice ale ideilor pe care urmeaza sa le pun in opera.

Candidatul trebuie sa stapaneasca foarte bine modalitati diferite de ilustrare a ideilor in vederea intelegerii lor de catre beneficiar ( randari 3d, perspective desenate, machete, etc)

-realizare proiect executie pt amenajare interioara
-randari 3 d
-detalii executie
-urmarire de santier
c-unoastere a materialelor si furnizorilor de -materiale si mobilier
-durata contractului - 6-8 luni de zile
-Obiectul contractului:
proiect amenajare spatiu receptie/ foaier/ sali conferinta/ birouri protocol/ restaurant
nivel finisaje - A Klasse

CERINTE

Studii superioare de specialitate ??? absolvent al Facultatii de Arhitectura.
Cunoasterea mediului de lucru Autocad, Office (Word, Excel)
Cunostinte de legislatie in domeniu
Candidatul trebuie sa fie o persoana creativa, cu idei originale si indraznete, dar care stapaneste in acelasi timp modalitatea de transpunere in realitate a acestora.

BENEFICII OFERITE

se vor negocia in urma interviului.