ANGAJAM URGENT PROIECTANTI

Romelba Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ingineri proiectanti pentru angajare in strainatate, cu detasare la sediul clientilor din Germania/Suedia.

CERINTE

Profilul 1:
- proiectare mecanica in sectorul ALIAS Automotive cu experienta in modelare, experienta in suprafatele din clasa A si B, - obligatoriu bune cunostinte limba engleza. Se cauta minim 2 persoane, inceperea activitatii in maxim 15 zile, punct de lucru Suedia, perioada de lucru 1 +1 an.

Profilul 2:
- Unigraphics automotive cu experienta in proiectarea sasiurilor sau de externe-interne, bun cunoscator al limbii germane. Se cauta minim 3 persoane, inceperea activitatii in maxim 15 zile, punct de lucru Germania, perioada lucru 1 an.

Profilul 3:
- optime cunostinte in soft-ul CATIA V5 automotive, cu experienta in proiectarea sasiurilor sau externe-interne
- bune cunostinte de limba engleza si suficient germana.
Cerinte:
Candidatii vor desfasura activitati de proiectare pe o perioada determinata sub indrumarea unui team lider.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Retributie stimulanta in functie de experienta.

Romelba Group s.r.l este o societate romaneasca de proiectare cu asociat italian, peste 15 ani de experienta in sectorul proiectarii mecanice.