Angajam Urgent Finisori, Strainatate

Recruitment Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent meseriasi cu experienta la finisari interioare: parchetari, zidari, instalatori apa/gaz, electricieni, zugravi, rigipsar si alte posturi.Fara preselectii-angajare pe loc cu contract de munca pe Germania. Angajatorul plateste impozitul pe venit si asigurarea medicala; salar net 1400-2000 eur. Siguranta 100% de plecare prin intermediul fortelor de munca; depunerea actelor pana in 20.10.2013.

CERINTE

Nu trebuie limba straina.
Meseriasi cu experienta.
Nu necesita neaparat calificare.
Persoane serioase, care doresc sa lucreze in strainatate!
Fara probleme legale.
Spirit de echipa.
Persoane civilizate.
Contractul de munca se semneaza direct cu angajatorul.
Fara comision din tara.
Transportul asigurat pana in Germania.
Pentru mai multe informatii puteti sa ne contactati sau lasati un nr de telefon si echipa noastra o sa va contacteze.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a pleca cu contract de munca, prin metode legale si sigure.

I.R.C. companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti