Angajam Tamplar

B&B Expo Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tâmplar calificat

SC angajăm tâmplar pentru lucru în PAL melaminat si lemn, pentru munca în ţară şi în străinătate.

CERINTE

Cerinţe:
- calificare de tâmplar
- bune abilităţi de lucru cu PAL melaminat si lemn
- persoană punctuală, organizată, responsabilă
- bune abilităţi de comunicare şi organizare
- limbile engleză şi/sau germană constituie un avantaj
- permisul de conducere constituie un avantaj

Se oferă:
- salar motivant + bonusuri periodice (in functie de realizari, proiecte)

BENEFICII OFERITE

Echipa noastră este formată din experți în grafică și design, tamplărie și mobilier, instalatii electrice, instalatii sanitare, lăcătuși și montatori.

Personalul nostru vorbește engleză, germană, italiană, maghiară și română, facilitând relațiile cu clienții noștrii.

Colaborarea personalului nostru cu alte companii din Europa în domeniu, în dezvoltarea unor astfel de săli expoziționale pentru saloane si târguri internaționale definește calitatea serviciilor noastre, seriozitatea și fiabilitatea echipei noastre.

De asemenea, oferim si servicii de finisari si amenajari interioare, placari cu rigips.